Dutch Engels  
 
  Agenda
 
 
Dag Datum Tijd Klasse INT/NAT Locatie Stad Land Promotor F
2017
Zondag 17 september 13:00 C/N/J NAT Reflexx Gym Arnhem Nederland Reflexx Gym S
Zaterdag 23 september 13:00 J NAT Sportcomplex de Fazant Hellevoetsluis Nederland Team Kooistee S
Zaterdag 30 september 18:00

A/B/C/N/J/MMA

NAT Sporthal Elderveld Arnhem Nederland T. Wesselink S
Zaterdag 30 september 15:00 B/C/N/J INT Helene-Lange-Gymnasium  Dortmund Duitsland Budokan Dortmund S
Zaterdag 07 oktober 13:00 B/C/N/J NAT s.s. Akdeniz Deventer Nederland D. Akdeniz S
Zondag 08 oktober 14:00 C/N/J NAT Team Kraus Oss Nederland A. Kraus S
Zaterdag 14 oktober 19:00 B/C/N/J/MMA NAT Sporthal Ter Apel Ter Apel Nederland Team Knaap S
Zaterdag 14 oktober 16:00 A/B/C/N/J INT Energy Gym Wenden Duitsland Energy Gym S
Zondag 15 oktober 14:00 B/C/N/J NAT Hoyer's Gym Heerlen Nederland D. Hoyer S
Zaterdag 28 oktober 13:00 J NAT Eextahal Scheemda Nederland Rumble Events S
Zaterdag 28 oktober 19:00 A/B/C/N/MMA NAT Eextahal Scheemda Nederland Rumble Events S
Zaterdag 28 oktober 16:00 B/C/N/J NAT Sportcomplex de Kei Zutphen Nederland J. Henneken S
Zondag 29 oktober 13:00 C/N/J NAT The Mixx Eindhoven Nederland Mixx Sports S
Zondag 29 oktober 13:00 C/N/J/MMA NAT Elhatri Eindhoven Nederland Budosporten Elhatri S
Zondag 05 november 12:00 B/C/N/J NAT Selfdefence4all 's Heerenberg Nederland P. Knoop S
Zaterdag 11 november 17:00 B/C/N/J NAT IISPA Topsporthal Almelo Nederland S. Cooke S
Zondag 12 november 17:00 MMA NAT Sportvision Eindhoven Nederland S. Jordan S
Zaterdag 18 november 18:00 B/C/N/J NAT s.s. Laarbeek Beek en Donk Nederland R. Heesakker S
Zaterdag 18 november 14:30 B/C/N/MMA NAT Ringer Sportplaza Dordrecht Nederland Ringer Rage S
Zondag 19 november 13:00 C/N/J/MMA NAT Sportcentrum Woerden Woerden Nederland Ram's Thai S
Zaterdag 25 november 15:00 A/B/C/N/J NAT Valkenhuizen Arnhem Nederland O. Ahbouk S
Zondag 26 november 14:00 B/C/N/MMA NAT Hanenhof Geleen Nederland R. Alken S
Zondag 26 november 14:00 A/B/C/N/J NAT SKF Hallen Veenendaal Nederland G. Unal S
Zaterdag 02 december 18:00 B/C/N/J NAt De Koningshof Urk Nederland Challenger Gym S
Zondag 03 december 13:00 C/N/J NAT Reflexx Gym Arnhem Nederland Reflexx Gym S
Zondag 03 december 13:00 B/C/N/J NAT Sportcentrum Leek Leek Nederland I. Thenu/ S. de Jong S
Zaterdag 09 december 13:00 B/C/N/J NAT s.s. Akdeniz Deventer Nederland D. Akdeniz S
Zondag 10 december 14:00 C/N/J NAT Beekwilder/Noudri Den Bosch Nederland Beekwilder/Noudri S
Zaterdag 16 december 18:00 A/B/C/N/J NAT Sportcentrum Drachten Drachten Nederland N. Ciric S
Zaterdag 16 december 14:00 J demodag NAT Dorpshuis Valkenburg Katwijk Nederland Kamakura Katwijk S
Zaterdag 16 december Optie B/C/N/J NAT Draftbaan Groningen Nederland T. Loasana S
Zondag 17 december 14:00 B/C/N/J NAT Hoyer's Gym Heerlen Nederland D. Hoyer S
2018
Zaterdag 27 januari 16:00 MMA NAT Sportcentrum Leek Leek Nederland I. Thenu/ S. de Jong S
Zaterdag 17 februari 12:30 toernooi INT RWE Halle Mülheim Duitsland MT Duisburg S
Zondag 18 februari 12:30 toernooi INT RWE Halle Mülheim Duitsland MT Duisburg S
Zaterdag 24 februari Optie A/B/C/J/MMA NAT Theater de Meenthe Steenwijk Nederland G. Lubbelinkhof S
Zondag 25 februari Optie B/C/N/J NAT Kloosterhof Hoogerheide Nederland Diablo Gym S
Zaterdag 03 maart Optie B/C/N/J INT Giersberghalle Siegen Duitsland Energy Gym S
Zaterdag 03 maart 14:00 A/B/C/N/J NAT Sporthal Dijnselburg Zeist Nederland T. Slimani S
Zaterdag 10 maart 13:00 B/C/N/J NAT s.s. Akdeniz Deventer Nederland D. Akdeniz S
Zaterdag 10 maart Optie B/C/N/J NAT Appie's Fight Gym Panningen Nederland Appie's Fight Gym S
Zaterdag 17 maart Optie J NAT Sporthal Ter Apel Ter Apel Nederland Team Knaap S
Zondag 18 maart 13:00 C/N/J NAT Reflexx Gym Arnhem Nederland Reflexx Gym S
Zaterdag 24 maart 17:00 B/C/N/J NAT IISPA Topsporthal Almelo Nederland S. Cooke S
Zondag 25 maart 14:00 B/C/N/J NAT Hoyer's Gym Heerlen Nederland D. Hoyer S
Zaterdag 31 maart 17:00 MMA NAT Sportvision Eindhoven Nederland S. Jordan S
Zaterdag 07 april Optie N/C/J NAT locatie volgt Krimpen a/d Ijssel Nederland E. Pinas S
Zondag 15 april Optie A/B/C/N NAT Gemeenschapshuis Heerlen Nederland D. Hoyer S
Zaterdag 21 april Optie B/C/N/J NAT Tennishal Nieuwersloot Alphen a/d Rijn Nederland R. Bosman S
Zondag 29 april Optie B/C/N/J NAT Kloosterhof Hoogerheide Nederland Diablo Gym S
Zaterdag 05 mei 16:00 A/B/C/N/J/MMA INT MTBG Goch Goch Duitsland MTBG Goch S
Zaterdag 12 mei 13:00 J/demodag NAT Dorpshuis Valkenburg Katwijk Nederland Kamakura Katwijk S
Zaterdag 12 mei 16:00 B/C/N/J NAT Sporthal de Heeg Maastricht Nederland M. Demerci S
Zaterdag 16 juni 13:00 B/C/N/J NAT s.s. Akdeniz Deventer Nederland D. Akdeniz S
Zondag 24 juni 13:00 C/N/J NAT Reflexx Gym Arnhem Nederland Reflexx Gym S
Zondag 24 juni 14:00 B/C/N/J NAT Hoyer's Gym Heerlen Nederland D. Hoyer S
Zaterdag 30 juni 19:00 B/C/N/J NAT Openlucht Ter Apel Nederland Team Knaap S
Zaterdag 07 juli Optie B/C/N/J INT Dorfgemeinschaftshalle Wenden Duitsland Energy Gym S
Zondag 23 september 13:00 C/N/J NAT Reflexx Gym Arnhem Nederland Reflexx Gym S
Zaterdag 29 september 19:00 B/C/N/J/MMA NAT Sporthal Ter Apel Ter Apel Nederland Team Knaap S
Zaterdag 06 oktober 13:00 B/C/N/J NAT s.s. Akdeniz Deventer Nederland D. Akdeniz S
Zaterdag 06 oktober Optie B/C/N/J INT Dorfgemeinschaftshalle Wenden Duitsland Energy Gym S
Zaterdag 27 oktober Optie B/C/N/J NAT Tennishal Nieuwersloot Alphen a/d Rijn Nederland R. Bosman S
Zondag 25 november 14:00 B/C/N/MMA NAT Hanenhof Geleen Nederland R. Alken S
Zondag 02 december 13:00 C/N/J NAT Reflexx Gym Arnhem Nederland Reflexx Gym S
Zaterdag 15 december 13:00 B/C/N/J NAT s.s. Akdeniz Deventer Nederland D. Akdeniz S
 
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer