Dutch Engels  
   
02-02-2014 Rotterdam
   
   
 

01 J-klasse - Youssef Ballah (Fightclub 010) WOP vs Halid Sava┬║ci (Dragon Gym)
02 J-klasse - Jos Gouweloos (Pendakar) vs Imad Imarouchi (Mohamed Gym) WOP
03 J-klasse - Iliyasse Ouyalize (Oude westen Gym) vs Felisinio Sambre (Vos Gym Amsterdam) WOP
04 J-klasse - Mohammed Channo (Dragon Gym vs Rowan Klok (Eagle Gym) WOP
05 J-klasse - levy Oosterveen (Spider Gym) vs Fazil Benali (Team Soares) No Contest
06 J-klasse - Abdul Zainal (Team X-Plosion) vs Redwan Jeroudi (Mohamed Gym) WOP
07 J-klasse - Zeliha Atakay (Team Lion) vs Ciella Juan Pedro (Team Elite) WOP
08 J-klasse - Ayoub Charbouch (Spider Gym) vs Badr Kaya (Team Ben Nasser) WOP
09 J-klasse - Jadeln Vant Hof (Oosterbaan Gym) WOP vs Imran Hitto (Mohamed Gym)
10 J-klasse - Ismail Boulahgan (Spider Gym) vs Ayoub el Hamdi (Fight Club 070) WOP
11 J-klasse - Walid Fagrach (Team Elite) vs Younes Masbih (Team Ben Nasser) No Contest
12 J-klasse - Roxanne Voormeeren (Team Glunder) WOP vs Elitnar Ozkal (Ultimate Gym)
13 J-klasse - Hilal Ait Bella (Team Ben Nasser) vs Ali Demir (Vos Gym Amsterdam)
14 J-klasse - David Asanovic (Spider Gym) WTKO vs Raymon Waal (Top Team Beverwijk)
15 J-klasse - Ayoub Fethi (Pendakar) WOP vs Damian Van Weelden (Silent Dragon Gouda)
16 J-klasse - Nabil Benouda (Gym Noord) vs Younesse Bouziyane (Oude Westen Gym) WOP
17 J-klasse - Achraf Al Gourri (Oosterbaan Gym) vs Tarik Bouzidi (Fight Club 070) WOP
18 J-klasse - Richard Ideo (Ultimate Gym) vs Edmar Anti (Dragon Gym) WOP
19 J-klasse - Ramien Ghausi (Team Sukho-Thai) vs Ismail Iqachoura (Pendakar) Onbeslist
20 J-klasse - Hicham Lamhamdi (Kerroum Gym) WOP vs Ibrahim Andour (Oosterbaan Gym)
21 J-klasse - Aria Mahiany (Team X-Plosion) vs Younesse Smaili (Oude Westen Gym) WOP
22 J-klasse - Berat Caylak (Team Elite) WOP vs Marouana Arouhadou (Kerroum Gym)
23 J-klasse - Fatih Yigit (Spider Gym) vs Furkan Ozdemir (Dragon Gym) Onbeslist
24 J-klasse - Chris Aitatus (Team Elite) vs Ouassief Bounaanaa (Vos Gym Amsterdam) WOP
25 J-klasse - Emre Ackalmaz (Spider Gym) vs Muhammed Uzel (Dragon Gym) WDO
26 J-klasse - Boban Jovanovic (Spider Gym) vs Mokhtar Cerht (Dragon Gym) Onbeslist

   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer