Dutch Engels  
   
02-03-2013 Deventer
   
   
 
  rode hoek sportschool uitslag klasse blauwe hoek sportschool uitslag
1 Jordy Oorschot Scorpio Gym ONBL Demo Fadil Athaiy Shokothai  
2 Celina v Engelen Team Akdeniz   J/KB Erline Celik Ichiban WOPG
3 Justin Oldenhof Team Akdeniz   J/KB Deshandro Martis Ichiban WOP 
4 Cody Visser FPA WOP J Jeroen Blokhuis Waltman Gym  
5 Annie Karssen Team Akdeniz   J/KB Cheveney v/d Spek Ichiban ONBL
6 Alyscha v Engelen Team Akdeniz WOPG J/KB Marit v Beusichem Bully's Gym  
7 RachelKerkhoff Bully's Gym   J/KB Robin de Vries Ubeda Sports WOPG
8 Kaylee Vos Waltman gym   J Ilse Dozeman KB Brummen WOP
9 Angelina Wijsman Team Akdeniz WOP J Romy Kleermans Tjakai Elst  
10 Shabir Mahbouk Sportschool Tjakai Elst   N Damencio Patty Ichiban WTKO
11 Jamary Vogelenzang Scorpio Gym WOP J Abdelahman-Bouhloul Shokothai  
12 Chanel Rijntjes Team Akdeniz WRSC J Jana Kuruk KB Brummen  
13 Marco Hendriks Ubeda Sports   J Jordan Werner Team Luyken WOPG
14 Gerrit Karssen Team Akdeniz WOP J Hicham aloud said Ichiban  
15 Selin Celikyerek Bully's Gym   J Emmel Tshampata bonjasky academy WRSC
16 Dylan Peters Team Luyken   J Driss Elhamdi Shokothai WOP
17 Jacqueline Karssen teamakdeniz ONBL Demo Beau Bloemenberg Ubedasports  
18 Nouh el Bachiri Muaythai Dortmund   J Joey Mezierer Team meziers WOPG
19 Awan Mikael FPA WTKO N Lamar Wilsterman Team Roberto  
20 Giovanni Kop Ubeda Sports   N Iba Diop Team meziers WOPG
21 Jermaine Lewis KB Almere WSUB N Fernando Reemnet Bonjasky academy WOP
22 Geregory Goorts Ubeda Sports   MMA Bjorn Kruijsse Tjakai Elst  
23 Renzo v Esch Sportschooltjakai elst   N Mahdi Mirzaie Bullys Gym WTKO
24 Wouter Jansen Team Roberto   Luke de Graaf Waltman Gym WOPG
25 Joey v Riemsdijk Chok Dee ONBL N Willem Coppens Team meziers  
26 Urcan Mertepcioglu Team Akdeniz   J Nino Klopman Team Roberto WRSC
27 Kelsey vd Pol Ichiban WOP B Shedya Manz Chok Dee  
   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer