Dutch Engels  
   
03-05-2014 Almere
   
   
 

J-klasse - Yentl Hoorn (Team Fearless) WRSC vs Aysegul Yilmaz (Benali Gym)
J-klasse - Tarik el Ghamarti (Simson Gym) WOP vs Sander Aerts (TTB)
J-klasse - Elias el Bouazati (Bonjasky Academy) WOP vs Berdan Kizilkan (Amansour)
J-klasse - Shivan Kewaldar (Bonjasky Academy) vs Maiki Deeter (Team Fearless) eindigt in een onbeslist
J-klasse - Morales Richaards (Mhassani Gym) vs Ramon Waal (TTB) WOP
J-klasse - Wugar Agayev (Team Sichtman) WRSC vs Anas Ahbari (Ettakki Gym)
J-klasse - Hamza Hazzar (Simson Gym) WOP vs Jerome Veneman (SportsArt Den Helder)
J-klasse - Rayan Belhaj (Bonjasky Academy) vs Bilal Brameloo (Ettakki Gym) WOP
J-klasse - Roberto Cercel (Bonjasky Academy) vs Davy Plieger (SportsArt Den Helder) eindigt in een onbeslist
J-klasse - Mirwijs Sultani (Team Slamm) vs Sjefke Lourensen (Team Holzken) eindigt in een onbeslist
J-klasse - Damian Johansen (Bonjasky Academy) WOP vs Mike Fraenken (Team Holzken)
N-klasse - Mohamed Salman (Bonjasky Academy) vs Brandon Vos (Days Gym) WOP
N-klasse - Sherendi Wahouie (Team Slamm) vs Rafik Dagdag (KB Kartal) eindigt in een onbeslist
N-klasse - Mounir Belhaj (Bonjasky Academy) WOP vs Omar Benkarrou (Mhassani Gym)
N-klasse - Giyenzo Simson (Days Gym) vs Niek Greuters (Team Holzken) WOP
N-klasse - Paul Schubert (Bonjasky Academy) vs Jeremy Winklaer (TTB) WKO
N-klasse - Marek Mielnik (Plux) WOP vs Elvin Safari (Benali Gym)
N-klasse - Kevin Lo-A-Njoe (Kimekai Gym) vs Rinaldo de Jager (Ringfighter Gym) eindigt in een onbeslist
N-klasse - Adil Chaali (Days Gym) vs Sakwan Sindi (Thaiboxing 079) WOPG
C-klasse - Naoufal el Bouchaibi (Kimekai Gym) WOP vs Sadeg Azzizi (Team Holzken)
C-klasse - Dwayne Panka (Team vd Berg-Hansen) vs Amine Boudhoum (FFC) WOP
C-klasse - Pinar Brouwer (Team Slamm) vs Naomi Tataroglu (Team Brutal) WOP
N-klasse - Mano Joren (Bonjasky Academy) WOP vs Azziz Talbi (KB Gouda)
C-klasse - Yassin Ghaleb (Pattaya Gym) vs Egemen Kadibi (Tiger Gym) WOP
C-klasse - Anouar el Kadi (Team Brutal) vs Nicky Ritfeld (Burning Heart) WOP
N-klasse - Jimmy Setoe (Bonjasky Academy) vs Hassan Kandousi (KB Gouda) WOP

   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer