Dutch Engels  
   
05-04-2014 Panningen
   
   
 

Voorprogramma

J-klasse - Esmir Horovic (Akbaba) vs Nouh Tahiri (Hemmers Gym) WOP
J-klasse - Reno de Bruijn (Bodystyle Venlo) vs Nico van de Vaart (House of Boxing) WOP
J-klasse - Luc Ooijen (House of Boxing) vs Anis El Addouti (Fightclub Den Bosch) WOP
J-klasse - Jordan Quaedflieg (Hirschkes Gym) vs Mike Frenken (Team Holzken) WOP
J-klasse - Samir Kebli (Geeraets Gym) vs Ibrahim Hurovic (Akbaba) Onbeslist
J-klasse - Sean Cornelissen (Bodystyle Venlo) vs Nino van Vugt (Hemmers Gym) WOP
J-klasse - Samir Blomberg (Geeraets Gym) vs Sajfulla Taugaeva (Samir Gym) Onbeslist
J-klasse - Chatmongkon (Hemmers Gym) vs Cas van den Berg (Burgt Muay Thai) Onbeslist
J-klasse - Nusret Yilmaz (Bodystyle Venlo) vs Levi Mikkers (Team Holzken) WOP

Hoofdprogramma

N-klasse - Mark Schoof (Geeraets Gym) WOP vs Sjoerd Gloudemans (Team Smits)
N-klasse - Mandy Vercoulen (Geeraets Gym) vs Agnes Adriaans (Duran Gym) Onbeslist
N-klasse - Yasin Yurekli (Bodystyle Venlo) WOP vs Robin vd Kerkhof (Mitch Gym)
N-klasse - Ricardo Muller (Geeraets Gym) WTKO vs Tom Horsten (Team Smits)
N-klasse - Grada de Jager (Martial Arts Centrum ) vs Seher Ulu (Jellema Gym) WOP
N-klasse - Hakim Badi (Geeraets Gym) WOP vs Jordi Ronken (Siam Gym)
N-klasse - Mustafa Yilmaz (Bodystyle Venlo) vs Soufiane Damnati (Team Smits) WOP
N-klasse - Angel van Susteren (Team Holzken) vs Delilah Mesmaoudi (Martial Arts Centrum )
MMA (amateur) - Siyar Rahmani (CSA) vs Buddy van Nooije (Team Smits)
C-klasse - Fons van der Meer (Geeraets Gym) WMED vs Hendrik Siersema (Fight4Victory)
C-klasse - Khalid El Moukadam (Bodystyle Venlo) WOP vs Monir Nezami (Fightclub Den Bosch)
C-klasse - Wim Luicks (Fight4Victory) vs Nick v.d. Sluys (House of Boxing) WKO
C-klasse - Paul Pijnenburg (Fightclub Den Bosch) WOP vs Bilal Zeroual (Martial Arts Centrum)
C-klasse - Ziggie Hendriks (Bodystyle Venlo) vs Erdem Tobadan (Samir Gym) WOP
C-klasse - Marcel Emanuels (Fightclub Den Bosch) vs Tarik Jerroudi (Siam Gym) WOP
C-klasse - Ky Thong Chi (CSA) WOP vs Ufuk Fidan (Team X-plosion)
C-klasse - Najim Yilmaz (Bodystyle Venlo) vs Amadou Diallo (Siam Gym)
C-klasse - Nassim Lemhadi (Hemmers Gym) vs Arthur Petrosian (Fightclub Den Bosch)
A-klasse - Jaimy Duijmelinck (Hemmers Gym) vs Youssef Elhadj (Universal Gym ) WMI
B-klasse - Ali Zoubai (Bodystyle Venlo) WTKO vs Attilan Gungor (Team X-plosion)
B-klasse - Kenan Dursun (Mu Thai Gym) vs Lucasz Podpora (Siam Gym) WOP
B-klasse - Boubaker El Bakouri (Bodystyle Venlo) WOP vs Amine Doudou (Hemmers Gym)
A-klasse - Ilyas Nya (CSA) vs Hakim Elcadi (Vos Gym) WOP
A-klasse - Antonie van Lierop (Fightclub Den Bosch) vs Kamil Jenel (Siam Gym) WOP
A-klasse - Ismael Lazaar (Siam Gym) WTKO vs Muamer Tufekcic (Team Slamm/Citythong)

   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer