Dutch Engels  
   
05-10-2013 Zwijndrecht
   
   
  01 J-klasse - Pachella Landveld (Fightclub Rotterdam) vs Francina Tomassen (MTC Van Dams) Onbeslist
02 J-klasse - Adam Fares (Team Verre Oosten) vs Fudail Ince (Eagle Gym) WOP
03 J-klasse - Ibtisan Kassaroui (Ommoord) vs Souraya Bounida (MTC Van Dams) Onbeslist
04 J-klasse - Yuri Romijn (Hadji Gym) WOP vs Mitchell van der Meij (S.s.van der Meij)
05 J-klasse - Muliyadi Najatirta (Team ADO) vs Guven Sencan (Fightclub Rotterdam) Onbeslist
06 J-klasse - Noah Faitah (Ommoord) vs Pascal van de Ark (Team Extreme) WOP
07 J-klasse - Younes Smaili (Oude Westen) WOP vs Malik Boudkabout (Fightclub 070)
08 J-klasse - Tugrul Solak (Fightclub Rotterdam) WOP vs Jaylen Jones (Team Ado)
09 J-klasse - Dylana De Rosario (De Rosario) vs Xamaica van de Klei (Hit Team) WOP
10 J-klasse - Mike Hofland (Eagle Gym) WOP vs Jake van Leeuwen (Team Extreme)
11 J-klasse - Nezih Fares (Team Verre Oosten) vs Wugar Agayev (Team Sichtman) WOP
12 J-klasse - Mucahit Kadioglu (Pasztjerik) WOP vs Ziad Labib (Eagle Gym)
13 J-klasse - Imad Lahbib (Team Verre Oosten) WOP vs Can Daman (Dragon Gym)
14 N-klasse - Ferdi Rayen (Fred Royers) WOPG vs Stefan van Straaten (Fightclub Rotterdam)
15 N-klasse - Corné Stouten (Kyoto) WOP vs Alend Bamrani (B.G. Silent Dragon)
16 N-klasse - Rogerio Andrade (Ommoord) WOP vs Anuwar El Kadi (Dragon Gym)
17 N-klasse - Roy Doorn (Kyoto) vs Yasir Gare (Oude Westen) WOP
18 C-klasse - Bono Hydary (Ommoord) WOP vs Othman El Baouti (IFC)
19 N-klasse - Juri van Tveer (Kyoto) vs Brayen Ommel (Team Sichtman) WOP
20 N-klasse - Roosje Steveninck (Fightclub Rotterdam) WOP vs Nadira Linger (Team Extreme)
21 N-klasse - Mels Bogaard (Kyoto) vs Leon Thunissen (Eagle Gym) WOP
22 C-klasse - Oguzhan Cabri (Kyoto) WOP vs Daryl Verdonk (De Ringer)
23 C-klasse - Mootje El Mahdioui (Ommoord) WOP vs Wail El Fassi (Fightclub Rotterdam)
24 N-klasse - Hakan Kara (Kyoto) vs Hicham Boudoaun (Fightclub 070) Onbeslist
25 C-klasse - Jordy Belado (Kyoto) vs Metin Karakaya (KB Arnhem) WOP
26 A-klasse - Bilal Kassaroui (Ommoord) WOP vs Vahap Ozdemir (Dragon Gym)
27 A-klasse - Juan Bol (Kyoto) WOP vs Mohamed Tahati (Eagle Gym)
   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer