Dutch Engels  
   
07-07-2013 en 08-07-2013 Helmond
   
   
 

Zaterdag 7 juli

01 N-klasse - Twan van de Donk (Gym D) vs Yassin Azaal (Hayabuza Brussels) Onbeslist
02 N-klasse - Tobadan Erdem (Samir Gym Belgiƫ) vs Yassin Moutacim (Hayabuza Brussels) WOP
03 N-klasse - Youssef Elyazidi (Siam Gym) vs Jos Koenen (GGB) WKO
04 N-klasse - Ismael El Bouni (Gym Haarlem) WOP vs Koert Papenburg (Bonjasky Academy)
05 N-klasse - Mo El Ghazalli (GGB) vs Fouzi El Kandousi (Gym Haarlem) WOP
06 N-klasse - Peter van de Donk (Gym D) WOP vs Bayram Aslan (Team Parris)
07 C-klasse - Yannick van Dinther (Gym D) vs Georgios Karaklidis (Bonjasky Academy) WTKO
08 C-klasse - Dzevad Kosuta (Quinn Gym) vs Bilel Belkhazri (Hayabuza Brussels)
09 Boxing - Nieky Holzken (GGH) WKO vs Ata Dogan (Duitsland)
10 Boxing - Rafik Harutjunjan (Mandemakers) WKO vs Eshan Adibifar (Barakat)
11 Boxing - Maria Verheijen (GGH) WTKO vs Elfi Philips (Team International Boxing)
12 N-klasse - Piotr Kaminski (GGH) WTKO vs Ilias Azouag (Hayabuza Brussels)
13 N-klasse - Devlin van Dijk (GGH) WOP vs Nick Gruijters (Team PECO)
14 C-klasse - Oussama Zarhouti (GGB) vs Pristesh Gokoel (Team Verre Oosten) WTKO
15 N-klasse - Zakaria Bouyanfif (GGH) vs Bilel Benyaich (Hayabuza Brussels) WOP
16 C-klasse - Nando van Wanrooij (GGB) WDISQ vs Ilias Bakioui (Hayabuza Brussels)
17 B-klasse - Brain van de Brand (GGH) vs Rafik Kassi (Fighting Talents) WOP
18 C-klasse - Amadou Diallo (Siam Gym) vs Zakari Miri (Hayabuza Brussels) Onbeslist
19 B-klasse - Qodrat Nasr (Quinn Gym) WOP vs Karam Elhahaoui (Pasztjerik)
20 A-klasse - Chakib Benazzouz (Siam Gym) WTKO vs Soufiane Hammani (Hayabuza Brussels)
21 B-klasse - Benajmin Masud (GGB) WTKO vs Norman Jaquin (Team FFA)
22 C-klasse - Moaad Allaoui (Fighting Talents) vs Moncef Elhoumecani (Hayabuza Brussels)
23 A-klasse - Antonie v Lierop (GGH) WOP vs Iwan Pang (Team FFA)

Zondag 8 juli

01 J-klasse - Mitchel Hansen (Team Parris) vs Hugo Flaneur Oude Westen) WOP
02 J-klasse - Sam Martins (Jego Gym) vs Lorainne Smits (Team Verre Oosten) Onbeslist (demo0
03 J-klasse - Kiki Groenweg (Team Verre Oosten) WOP vs Deborah Lamberichts (MAC)
04 J-klasse - Leroy Lourensen (GGH) vs Nick van Heugten (Baas Sports Curacoa) WOP
05 J-klasse - Enzo Williams (Sportschool MAACH) WOP vs Kay Eijsbouts (Saban Gym)
06 J-klasse - Mike van Loosbeek (Team Parris) vs Roy van Heugten (Baas Sports Curacoa) WOP
07 J-klasse - Nuno Gomez (GGH) vs Giovanni Pero (GGH) Onbeslist (demo)
08 J-klasse - Annie Ras (GGB) WOP vs Gina Hooglugt (MAC)
09 J-klasse - Fuat Kuldiaglol (GGB) vs Michael Pernot (MAC) WOP
10 J-klasse - Lavande Veraart (Loeks Gym) WOP vs Funda Kaves (Team Verre Oosten)
11 J-klasse - Mike Frenken (GGH) vs Roberto Cercel (Bonjasky Academy) WOP
12 J-klasse - Arthur Vincent (GGH) WOP vs Chatmongkon Raransit (GGB)
13 J-klasse - Giovanni Burhenne (GGH) vs Rayan Bejhadj (Bonjasky Academy) Onbeslist
14 J-klasse - Chelsey Smidke (GGH) WDO vs Ikrame Fellah (Sportschool MAACH)
15 J-klasse - Romano Bots (GGH) WDO vs Mert Sari (Bonjasky Academy)
16 J-klasse - Oguzhan Yildirim (GGH) WOP vs Gillian Kroonen (Loeks Gym)
17 J-klasse - Nino van Vught (GGB) WOP vs Youssef Ouail (Oude Westen)
18 J-klasse - Romy van de Meulenhof (Sportschool MAACH) vs Joyce van de Stel (Team Verre Oosten)
19 J-klasse - Mo Ham Ham (GGB) vs Frans Schouten (Loeks Gym) WOP
20 J-klasse - Anouar Sabbour (GGH)Justin Krasnici (Sportschool MAACH) Onbeslist

   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer