Dutch Engels  
   
09-02-2014 Helmond
   
   
 

J-klasse - Wahid Azaouaghe (Bodystyle Gym Venlo) vs Carlos Nachtegaal (KB Kartal) WOP
J-klasse - Andy Voortier (Ubeda Gym) vs Rachid Paywan (Samir Gym België)
J-klasse - Luciano Verdonschot (Team Holzken) vs Jamres Saia (KB Kartal) Onbeslist
J-klasse - Sylvana van Asten (Siam Gym) vs Lucielle Verhoef (FFA) WOP
J-klasse - Jeremy van Stiphout (Souwer Sport Institute) vs Rayan Belhaj (Bonjasky Academy) WOP
J-klasse - Leroy Lourensen (Team Holzken) WOP vs Karsli Devrim (Samir Gym België)
J-klasse - Raf Stijnen (Jego Gym) vs Collin Sip (Ubeda Gym) WOP
J-klasse - Anouar Sabour (Team Holzken) WOP vs Saif Rrhiou (Bodystyle Gym Venlo)
J-klasse - Cassidy Broekhoff (Ubeda Gym) vs Kacyoncu Damla (Samir Gym België) WOP
J-klasse - Romano Bots (Team Holzken) WOP vs Adje Hoekstra (Hemmers Gym)
J-klasse - Wallid ben Hammou (Hemmers Gym) WOP vs Joudy Dgough (Souwer Sport Institute)
J-klasse - Suleyman Laazibi (Hemmers Gym) vs Damian van Weelen (Silent Dragon Gouda) WOP
J-klasse - Jesse van Turnhout (Team Holzken) WDISQ vs Souhail Moumai (Souwer Sport Institute)
J-klasse - Mitchel van Stiphout (Siam Gym) vs Abdul Gaffur (KB Kartal) WOP
J-klasse - Enzo Williams (Sportschool MAACH) vs Noah Tahiri (Hemmers Gym) WOP
J-klasse - Romano van Asten (Siam Gym) vs Reno de Bruijn (Bodystyle Gym Venlo) Onbeslist
J-klasse - Chelsey Smidke (Team Holzken) vs Kir Ece (Samir Gym België) WOP
J-klasse - Mike Frenken (Team Holzken) WOP vs Nusret Yilmaz (Bodystyle Gym Venlo)
J-klasse - Ennes Adjiman (Bodystyle Gym Venlo) vs Boyd van Arkel (Souwer Sport Institute)
J-klasse - Nino van Vught (Hemmers Gym) WOP vs Douglas Carli (Jego Gym)
J-klasse - Pascel van de Ark (Team Extreme) vs Ayoub Ajouauo (Sportschool MAACH) WOPG
J-klasse - Jesse v Turnhout (Team Holzken) WOPG vs Jake van Leeuwen (Team Extreme)
J-klasse - Oat Rarangsit (Hemmers Gym) WMI vs Artur Hazaryam (Angelo Gym)
J-klasse - Jelenice Kersout (Team Holzken) WOP vs Romy Coutinho (Souwer Sport Institute)
J-klasse - Melaesi Watimena (Budaya Cuijk) vs Nisrine Belhaj (Bonjasky Academy )
J-klasse - Jeremy Lourensen (Team Holzken) vs Abdul Zainal (Team Explosion ) Onbeslist
J-klasse - Bilal Hotait (Hemmers Gym) WOP vs Edgar Yericyan (Angelo Gym)
J-klasse - Arthur Vincent (Team Holzken) WOP vs Ritchie Verwaayen (Ubeda Gym)
J-klasse - Pim Kauffalt (Siam Gym) vs Martin Kucin (Angelo Gym) Onbeslist
J-klasse - Aria Mahiany (Team Explosion Cuijk) WOP vs Dogukan Duman (Hemmers Gym)
J-klasse - Levi Mikkers (Team Holzken) vs Roberto Cercel (Bonjasky Academy) WOP
J-klasse - Precious Kersout (Team Holzken) WOP vs Annie Ras (Hemmers gym)

Avondprogramma:

N-klasse - Andre Hugens (Muay Thai Sawadee) WOP vs Rafik Dag Dag (KB Kartal)
N-klasse - Djemalio Aijal (Bodystyle Gym Venlo) vs Thomas Saucage (Team Favage) Onbeslist
C-klasse - Piotr kaminski (Team Holzken) vs Tarik Jourdie (Siam Gym) WOP
N-klasse - Richard van de Akker (Siam Gym) WOP vs Mustafa Yilmaz (Bodystyle Gym Venlo)
N-klasse - Nick Gruijters (Team Holzken) WOP vs Yildrim Cimen (Back 2 the Gym)
N-klasse - Rostam Nazari (Quinn Gym Venray) WOP vs Redouan El Aidi (Bonjasky Academy)
N-klasse - Angel van Susteren (Team Holzken) WOP vs Debbie Woudenberg (Team Experince)
N-klasse - Eslamuddin Karanzai (Team Holzken/Kersout) WOP vs Karan Channai (Jimmy's Gym)
N-klasse - Niels van Berlo (Team Holzken) vs Ogun Souak (Bodystyle Gym Venlo) WOP
C-klasse - Nemat Akbar (Team Holzken/Kersout) vs Mo Elghazzali (Hemmers Gym) WOPG
C-klasse - Bunyamin Bulca (FT Geldrop) WOP vs Beslam Yandiev (Angelo Gym)
A-klasse - Ryan Semerel (Team Holzken) WOP vs Christos Tsimokos (Dipanegara Gym)
C-klasse - Zakaria Bouyanfif (Team Holzken) WOP vs Ziggy Hendriks (Bodystyle Gym Venlo
C-klasse - Nando van Wanrooij (Hemmers Gym) vs Joep Aerts (Sportschool MAACH) WOP
C-klasse - Amadou Diallo (Siam Gym) vs Khalid El Moukadam (Bodystyle Gym Venlo) WOP
B-klasse - Kaan Capkin (Team Holzken/Kersout) vs Rajco Torfs (Angelo Gym) WTKO
C-klasse - Jean Dree Janssen (Dipanegara Gym) vs Sadeq Azizi (Quinn Gym) WOP
B-klasse - Brian van de Brand (Team Holzken) vs Ali Zoubai (Bodystyle Gym Venlo) WOP
B-klasse - Rilly Kersout (Team Holzken/Kersout) vs Tommy Dieckmann (Hemmers Gym) WOP
B-klasse - Khalid El bakouri (Bodystyle Gym Venlo) WOP vs Mels Erkmeij (Jimmy's Gym)
A-klasse - Jaimy Duimenlinck (Team Holzken/Siam Gym) WTKO vs Lom-Ali Eskyev (Angelo Gym)

   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer