Dutch Engels  
   
12-04-2014 Zutphen
   
   
 

Middagprogramma

N-klasse - Marisca vd Hogen (KB Steenwijk) vs Eva Spelthan (Team Alken) eindigt in een onbeslist
N-klasse - Shailin Baidjou (Team vd Berg) WOP vs Joost de Blok (Team Luyken)
N-klasse - Janosh Theis (KB Steenwijk) vs Thomas Doeve (Team Lion) WDO
C-klasse - Ayup Sahin (Beast of the East) WTKO vs Domi Wagner (Team vd Berg)
N-klasse - Gaby Wallet (Rocky Fit) WOP vs Dick Vos (Maximaal Fit)
C-klasse - Michael Wagner (Team vd Berg) vs Guy Munster (Team Kai Muay) eindigt in een onbeslist
N-klasse - Cemal Turkyilmaz (Beast of the East) vs Joshua Cohen (Team Luyken) WDISQ
B-klasse - Paul Jansen (Roosmalen Gym) WTKO vs Faith Aydin (Turkije)
N-klasse - Anna van Luttikhuizen (Beast of the East) WOP vs Asia Stettar (Muay Thai Nijkerk)
N-klasse - Karim Laouini (Rocky Fit) vs Lorin Smits (KB Arnhem) WOP
N-klasse - Yassine Ambari (REBO) WOP vs Mo el Kanchouf (Roy's Gym)
B-klasse - Mustafa Kazmaz (Beast of the East) WOP vs Rhydel Vogelzang (Scorpio Gym)
N-klasse - Job Muijnen (Beast of the East) vs Randy Koetsier (Scorpio Gym) WOP
N-klasse - Oguz Kenger (Team Luyken) WTKO vs Rob de Groot (Osaka)
N-klasse - Suman Alka Jagesar (Beast of the East) vs Tiffanie Peters (Mattiz Gym) WOP
B-klasse - Maurico Cardozo (KB Zutphen) WKO vs Sandro Martis (Aihato Gym)
B-klasse - Hassan Kardes (Beast of the East) WOP vs Nordin Emangoun (TB Alphen)

Ochtendprogramma

J-klasse - Sinem Yildirim (Scorpio Gym) vs Zeliha Atakay (Team Lion) WOP
J-klasse - Jerry Leemans (Team Luyken) vs Leiyt el Khalfaouny (Mattiz Gym) WOP
J-klasse - Amira Chahbari (Beast of the East) vs Rafke Sastra (Team Alken) eindigt in een onbeslist
J-klasse - Fouad Chahbari (Beast of the East) WOP vs Nassim Argha (Team X-plosion)
J-klasse - Peter Verhaeg (Team Luyken) vs Ebbo Bos (Scorpio Gym) eindigt in een no-contest
J-klasse - Beza Sahin (Beast of the East) vs Caithlin Schouten (REBO) WOP
J-klasse - Rob Waaienberg (Thaikibo Gym) vs Janis Kasoyan (KB Zutphen) WOP
J-klasse - Tim van de Enk (Beast of the East) vs Bart Vermeer (Thaikibo Gym) WOP
J-klasse - Willem Verhaeg (Team Luyken) vs Vico de Groot (Scorpio Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse - Burak Barlas (Beast of the East) WOP vs Abdullah Jallik (Muay Thai Nijkerk)
J-klasse - Ilyas Kizilkaya (KB Kartal) vs Lionel Berendsen (Team RobertoBorn2Fight) WOP
J-klasse - Willem ter Horst (Beast of the East) vs Julian Slots (Scorpio Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse - Stein Ooink (Team Lion) vs Ayoub el Khoulati (Team Hoes) WOP
J-klasse - Amine Chahbari (Beast of the East) vs Erdam Ozturk (Team Hoes) WOP
J-klasse - Jordy Oorschot (Scorpio Gym) vs Roan Korver (Mattiz Gym) WOP
J-klasse - Tarik Yildiz (Beast of the East) vs Jamres Saia (KB Kartal) WOP
J-klasse - Niek Gemmink (Team Luyken) WOP vs Hannes Schnidt (Team FPA)
J-klasse - Gelat Abdolrahman (Team FPA) vs Pim vd.Verschoor (Gideons Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse - Samira Akarkach (Beast of the East) vs Bente de Jong (REBO) eindigt in een onbeslist
J-klasse - Rachel Bernards (Beast of the East) vs Noel Jradi (K-1 Aerts Dojo) WOP
J-klasse - Paris Jansen (Beast of the East) vs Brit van Thil (Team Luyken) eindigt in een onbeslist
J-klasse - Roberto Rave Zora (Scorpio Gym) vs Mocin Doudouh (Muay Thai Nijkerk) eindigt in een onbeslist

   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer