Dutch Engels  
   
12-10-2013 Rhoon
   
   
 

01 J-klasse - Achraf Al Gourari (Oosterbaan Gym) vs Jounes Bouzian (Oude Westen) onbeslist (demo)
02 J-klasse - Jayden Enting (Oosterbaan Gym) vs Jamali Lie a Kwie (Verre Oosten) WOP
03 J-klasse - Nico de Winter (Oosterbaan Gym) vs Aimin Saddakou (Oude Westen) onbeslist (demo)
04 J-klasse - Nielles Bechoe (Oosterbaan Gym) WOP vs Ronnie Stuivenberg (Dojo Burning Heart)
05 J-klasse - Jamie lee Rhijnen (Oosterbaan Gym) WOP vs Demi Snijder (Dojo Burning Heart)
06 J-klasse - Jaden van 't Hof (Oosterbaan Gym) vs Rayan Belhadj (Bonjasky Academy) onbeslist
07 J-klasse - Kelsey Bernard (Oosterbaan Gym) WOP vs Jlie Zgonec (MT Duisburg)
08 N-klasse - Bill lagerweij (Oosterbaan Gym) vs Marchel Emanuels (KB Den Bosch) WOP
09 C-klasse - Boyd Smith (Oosterbaan Gym) WKO vs Jano Hattu (Ling Ho)
10 N-klasse - Kayleigh Lammers (Oosterbaan Gym) WTKO vs charell van Heekeren (Dojo Burning Heart)
11 N-klasse - Mehmet Kar (Oosterbaan Gym) WOPG vs Lukaz Palwerk (Ling Ho)
12 C-klasse - Tagir Bokov (Oosterbaan Gym) WOP vs Marvin Weening (Aihato)
13 N-klasse - Franklin Deira (Oosterbaan Gym) vs Roy Arts (Ling Ho) WOP
14 N-klasse - Fabian Heil (Oosterbaan Gym) WOP vs Patrick Dierichsweiler (Lewon's FC) 
15 N-klasse - youssef Daodi (Oosterbaan Gym) WTKO vs Chevvy Helder (Dojo Burning Heart)
16 MMA - Mansour Alamyar (Oosterbaan Gym) WOP vs Pedro Barros (Bullys Gym) 
17 B-klasse - Soenali v Mook (Oosterbaan Gym) WKO vs Djura de Vries (Aihito)
18 C-klasse - Abderazak Achbar (Oosterbaan Gym) vs Fernando Reemnet (Bonjasky Academy) WOP
19 C-klasse - Averon Glijsteen (Oosterbaan Gym) vs Ayub Karbag (Boukhari) WOP
20 B-klasse - Kid Maduro (Oosterbaan Gym) WMI vs Illias Tanouti (Burning Heart) 
14 B-klasse - Debora Doubli (Oosterbaan Gym) vs Samantha van Doorn (Dojo Burning Heart) onbeslist
15 A-klasse - Mike de Snoo (Team Sauer) vs Mohammad Lamrani (Ling Ho) WTKO
16 B-klasse - Shana Lammers (Oosterbaan Gym) vs Karin Kuit (Kamakura) WOP
17 B-klasse - Daisy Breinburg (Oosterbaan Gym) WOPG vs Nadirah de Ling (Ling Ho) 
18 B-klasse - Mo Zarakhti (Oosterbaan Gym) WOP vs Joey van Coolwijk (KB Den Bosch)
19 C-klasse - Dani Fernandes (Oosterbaan Gym) WTKO vs Semmy Onojaife (Aihito) 
20 A-klasse - David Dorn Silent Dragon vs Zakaria Zouggary (Oude Westen) WOP
21 A-klasse - Omar Salhi (Team Salhi) WOP vs Jeremy Blijd (Dojo Burning Heart)
22 A-klasse - Bilal Essanoussi (Oosterbaan Gym) vs Andre Schmeling (MT Duisburg) WOP

   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer