Dutch Engels  
   
16-03-2013 Egmond aan Zee
   
   
 
Naam Sportschool result Klasse  Sportschool Naam result
Vincent van Est 16 jr Team Sanafit WOP N-klasse 2x2 min Team Fearless Mootje Tabaouni 16 jr  
Tanja Schouten 22 jr M Sports DRAW N-klasse 2x2 min Burning Heart Desiree van Kempen 27 jr  
Mahmut Demicebakan 16 jr Mejiro Gym WOP N-klasse 2x2 min FC 030 Recep Sari 18 jr WOP
Iwan Kamphuis 19 jr Team Schreiber   N-klasse 2x2 min Pancration Terence v.Leeuwaarde 16 jr  
Mikhael Quant 21 jr R-Grip WOP MMA amateur 2x3 Burning Heart Mehmet Abi 19 jr  
Mike Smith 21 jr M Sports   N-klasse 2x2 min Mousid Gym Hakan Eken 20 jr WOP
Ivar Bakelaar 16 jr SS Balance   N-klasse 2x2 min Ropie Gym Andy John 17 jr WOP
Jurn van Kampen 21 jr M Sports   N-klasse 2x2 min Team Schreiber Lorenzo Willy 19 jr WOP
Sahil Khan 23 jr Mejiro Gym   N-klasse 2x2 min Team Gunyar Merwijs Sherzaal 18 jr WDO
Bryan Smal 16 jr Kyo Thai   C-klasse 3x2 min Kops Gym Annas Elharouti 18 jr WOP
Mike Ranzijn 20 jr M Sports WOP N-klasse 2x2 min Generation Gym Karim Lahboub 17 jr  
Jan Jonk 20 jr Loeks Gym   MMA amateur 2x3 R-Grip Cesar Gonzales 26 jr WDIS
Jerry Bok 21 jr FC Haarlem   C-klasse 3x2 min FPA Amersfoort Bas Meelhuijsen 32 jr WOP
Sedat Alper 28 jr M Sports WOP N-klasse 2x2 min KB Vries Wouter Koops 19 jr  
Appie el Ganouni 20 jr Ben Ali Gym WKO C-klasse 3x2 min Team Gunyar Kevin Gijbels 22 jr  
Kees Krijger 21 jr Team Schreiber   MMA amateur 2x3 R-Grip Roberto Pierotti 26 jr WDIS
Roos Borst 19 jr M Sports WOP C-klasse 3x2 min SS Balance Annelies Koeman 24 jr  
Redouan Daudi 17 jr El Otmani Gym WKO C-klasse 3x2 min Ropie Gym Aimen Benthari 19 jr  
Pascal Bouwes 21 jr Loeks Gym WTKO C-klasse 3x2 min FPA Amersfoort Enbya Uzumcu 18 jr  
Jeroen vd Wateringen 22 jr M Sports   C-klasse 3x2 min Team Suboxer Ahmet Aygis 23 jr WOP
Ivan Jovic 21 jr Pancration   B-klasse 5x2 min Team Gunyar Bas Vorstenbosch 19 jr WTKO
Sven Twisk 21 jr Team Boot WTKO B-klasse 5x2 min Mejiro Gym Regilio Morsen 30 jr  
Regilio vd Ent 18 jr M Sports   B-klasse 5x2 min El Otmani Gym Ahmed Astitou 20 jr WOP
Joey Kaptijn-Echter 25 jr FFC   B-klasse 5x2 min Vos Gym Tarik Khbabez 20 jr WOP
   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer