Dutch Engels  
   
19-10-2013 Zutphen
   
   
 

Voorprogramma (Jeugd)

01 J-klasse - Jaden Vorstenbosch (Team Ypenburg) WOP vs Jordy van Oorschot (Scorpio Gym)
02 J-klasse - Bryan Zuuring (KB Komen) WOP vs Setrak Avanesov (Scorpio Gym)
03 J-klasse - Colin Vlijm (Team Ypenburg) vs Yassine Essabaouni (El Otmani Gym) WRSC
04 J-klasse - Niek Gemmink (Team Luyken) WOP vs Ebbo Bos (Scorpio Gym)
05 J-klasse - Lana de Graaf (Cairokickboxingteam) vs Anissa Cherath (El Otmani Gym) WRSC
06 J-klasse - Jana Kruk (KB Brummen) vs Ibtisem Atea (Fightclub 030) WOP
07 J-klasse - Rachel Bernards (Team Beast of the East) vs Nikita Tomson (Cairokickboxingteam) Onbeslist
08 J-klasse - Charraf Grinate (MTK-gym) WOP vs Amier Abdulahad (M.A. Sports Centre Nebbe Ciric)
09 J-klasse - Zoe Zwolle (Team Beast of the East) WOP vs Cindy Meijer (Cairokickboxingteam)
10 J-klasse - Lorenzo Kesarsing (Team Ypenburg) vs Lawaree Lucas (Iron Gym) WOP
11 J-klasse - Zakaria Chentouf (MTK-gym) WOP vs Kerim Atakay (Team Lion)
12 J-klasse - Burak Barlas (Team Beast of the East) vs Atman Mouyah (MTK-gym) WOP
13 J-klasse - Jan Kaffa (Team Ypenburg) vs Noussair El khatabi (El Otmani Gym) Onbeslist
14 J-klasse - Fouad Chahbari (Team Beast of the East) WOP vs Ali Sanfi (El Otmani Gym)
15 J-klasse - Jayton vd Pijl (Team Ypenburg) WOP vs Gillian Kroone (Loeks Gym)
16 J-klasse - Janis Kasoyan (KB Zutphen) WTKO vs Naser Bahaa (M.A. Sports Centre Nebbe Ciric)
17 J-klasse - Ricardo Thole (Markos Gym) vs Frans Schouten (Loeks Gym) WOP
18 J-klasse - Stef van Nistelrooij (KB Zutphen) vs Roberto Cercel (Bonjasky Academy) WOP


Hoofdprogramma

01 N-klasse - Oguz Kenger (Team Luyken) vs Zakkaria Bouhhadaoui (MTC v Dams) WOP
02 N-klasse - Akram Abrahim (Roy's Gym) vs Dirix Michael (Iron Gym) WOP
03 N-klasse - Silvana Buitenhuis (KB Zutphen) vs Lavande Verhaart (Loeks Gym) WOP
04 N-klasse - Raquel Kloppenburg (Team Beast of the East) WOP vs Ella Degenhart (Haberland)
05 N-klasse - Danny Banfield (KB Zutphen) WDO vs Ruben de Ruiter (MTC v Dams)
06 N-klasse - Joost de Blok (Team Luyken) vs Kyrysztof Pawlas (Team Koral / MTK) WOP
07 N-klasse - Sandy Ijntema (Team Beast of the East) vs Anneke de Jong (Meijiro Friesland) WOP
08 B-klasse - Winston Fernandes (Team Verhaegh) vs Soufiane Ait Ouccime (Iron Gym) WOP
09 C-klasse - Mattijn de Herdt (KB Arnhem) vs Mohamed Botarout (Team Aissa) Onbeslist
10 N-klasse - Wim Vos (Team Beast of the East) vs Arek Zaba  (Team Koral / MTK) WOP
11 A-klasse - Antonie van Lierop (Team Holzken) WOP vs Hoessein Haddad (FC v Dams)
12 B-klasse - Mustafa Kazmas (Team Beast of the East) vs Younes Rahmouni (Team Aissa) WOP
13 A-klasse - Jan Henneken (Team Henneken) vs Tom Walraven (Team Walraven) WTKO
14 N-klasse - Mustafa Barlas (Team Beast of the East) WOP vs Benny Janga (Team Luyken)
15 B-klasse - Hassan Kardes (Team Beast of the East) WTKO vs Vittorio Verrier (Team Walraven)
16 B-klasse - Michel Santing (MT Deventer) vs Zahid Zairov (Team Luyken) WTKO
17 N-klasse - Wouter Vos (Team Beast of the East) WOP vs Kenny Heuts (G-Force)
18 B-klasse - Mauricio Costa Cardozo (KB Zutphen) WKO vs Daniel Ciric (M.A. Sports Centre Nebbe Ciric)
19 A-klasse - Gesiena Arets (Bonjasky Academy) WOP vs Lisa Schwebe (Athletics Oberhaussen)
20 A-klasse - Marvin Sansaar (Team Beast of the East) vs Nicky Lopez (KB Brummen) WOP

   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer