Dutch Engels  
   
21-04-2014 Elst
   
   
 

N-klasse - Joel Kaitjily (Jellema) WOP vs Ko van Kooten (Team Verhaar)
N-klasse - Virgil Nooitmeer (Silent Dragon) WOP vs Rafik Dag Dag (KB Kartal)
C-klasse - Bunyamin Bulca (Fighting Talents Geldrop) WTKO vs Kevin Naija (Team Ramzi)
C-klasse - Bart Aaldering (Roberto/Born2fight) vs Appie Bakour (Ramzi Gym) WKO
N-klasse - Shabir Mahboub (Tjakai Elst) WKO vs Iness Boudoua (Team Walia)
N-klasse - Jimmy Makel (Akdeniz Gym) vs Sinan Atlan (Mills Gym) WDO
C-klasse - Rithy Tjay (Roberto/Born2fight) WOP vs Ziggy Hendriks (Gym Bodystyle Venlo)
N-klasse - Otman Elkandoussi (Shokothai) vs Muzaffer Sarihayce (Bora Gym) WDO
N-klasse - Lamar Wilsterman (Roberto/Born2fight) WDO vs Floris Hoek (Osaka)
MMA - Leroy van de Brink (Tjakai Elst) vs Dennis Groeneveld (G-Force) WSUB
C-klasse - Chihad Deveci (Roberto/Born2fight) vs Erik Martens (Speijers Sport) WOP
C-klasse - Jasin Lees (Mattiz Gym) vs Raymil Samuel (Days Gym) WOP
C-klasse - Volkan Sanatci (Fighting Talents Geldrop) WKO vs Mo el Mesbahi (Fightclub Haarlem)
N-klasse - Romano Bakboord (Silent Dragon) WTKO vs Mehmet Alpaslan (Shokothai)
MMA - Karim Bourasi (KB Arnhem) WOP vs Christopher Martha (G-Force)
C-klasse - Andelko Zlatic (Kangal) WTKO vs Michel Pouleyn (Team Jireugi )
N-klasse - Quinten Robbers (Team Siebenheller) vs Mohammed Bakali (Omar Gym) WOP
C-klasse - Bram Palaster (Roberto/Born2fight) vs Fouad Abdi (Meliani Gym) WOP
C-klasse - Aidan Yaman (KB Arnhem) vs Najim Yilmaz (Gym Bodystyle Venlo) WOP
C-klasse - Alex Zlatic (Kangal) WKO vs Ricardo Niesing (Team Niesing)
B-klasse - Winston Fernandes (Team Verheagh) vs Remsy Ramos (Days Gym) eindigt in een onbeslist
B-klasse - Zivota Sabic (Kangal) vs Murat Aygun (K-1 Aerts Dojo) WMED
B-klasse - Zahid Zairov (Team Luyken) WOP vs Sammy Aipassa (Team Gunyar)
A-klasse - Boy Boy Martin (KB Arnhem) WKO vs Jigesh Yogian (Armeniƫ)

   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer