Dutch Engels  
   
21-09-2013 Helmond
   
   
  01 J-klasse - Chadia van Loo (Gym Bodystyle Venlo) WRSC vs Julie Zgonec (Muay Thai Duisburg)
02 J-klasse - Nuno Gomez (Team Holzken/ Bodystyle) vs Kaj Ijsboudts (Sabang Gym) WOPG
03 J-klasse - Giovanni Pero (Team Holzken) vs Amine Ayada (Back 2 the Gym) WOP
04 J-klasse - Ozan Yildrim (Team Holzken) vs Saif Rrhiou (Gym Bodystyle Venlo) WOPG
05 J-klasse - Anissa Cherath (El Otmani Gym) WOP vs Celena Zaandam (Fidan Gym)
06 J-klasse - Sam Martens (Jego Gym) vs Yasmine Ayada (Back 2 the Gym) WOP
07 J-klasse - Ismael Naji El Otmani Gym vs Yildrim Cimen (Back 2 the Gym) WOP
08 J-klasse - Chelsey Smitdke (Team Holzken) vs Zoe Hermsen (Fight 4 Victory Breda) WOP
09 J-klasse - Jesse van Turnhout (Team Holzken) WRSC vs Mohammed Ouarghi (Sabang Gym)
10 J-klasse - Colin Sip (Ubeda Gym) vs Marchel van Houten (Fight 4 Victory Breda) Onbeslist
11 J-klasse - Qwinten Waas (Fight 4 Victory Breda) vs Michael Pernot (MAC) WOP
12 J-klasse - Walid ben Hammou (Hemmers Gym) WOP vs Suleyman Elachkar (El Otmani Gym)
13 J-klasse - Enzo Williams (MAACH) WOP vs Anthony Walter (Fight 4 Victory Breda)
14 J-klasse - Menne van Mechelen (Team Holzken) WOP vs Bodhi van den Hoven (Fight 4 Victory Breda)
15 J-klasse - Romano Bots (Team Holzken) vs Yousef Benaicha (El Otmani Gym) Onbeslist
16 J-klasse - Mike Frenken (Team Holzken) WOP vs Max Muschalik (Muay Thai Duisburg)
17 J-klasse - Levi Mikkers (Team Holzken) WOP vs Roberto Zaandam (Fidan Gym)
18 J-klasse - Angel van Susteren (Team Holzken) WOP vs Cassedy Broekhoff (Ubeda Gym)
19 J-klasse - Arthur Vincent (Team Holzken) WOP vs Scott Appeltants (MAC)
20 J-klasse - Jemery Lourensen (Team Holzken) WOP vs Darif Labardi (Bully's Gym)
21 J-klasse - Dogukan Duman (Hemmers Gym) WOP vs Manolito Heize (Sabang Gym)
22 J-klasse - Noussair El Khatabi (El Otmani Gym) vs Nusret Yilmaz (Gym Bodystyle Venlo) WOP
23 J-klasse - Leroy Lourensen (Team Holzken) vs Zakaria Belarej (Gym Bodystyle Venlo) WOP
24 J-klasse - Anouar Sabour (Team Holzken) vs Justin Krasnici (MAACH) WOP
25 J-klasse - Naomi Schellekens (Team Holzken) vs Mekyscha Mximillaan (MAACH) WOP
26 J-klasse - Anne Kamminga (Team Tauran) vs Jelenice Kersout (Team Kersout) WOP
27 J-klasse - Adje Hoekstra (Hemmers Gym) WOP vs Oussama Boudris (MAACH)
28 J-klasse - Rachelle Zaandam (Fidan Gym) vs Geneva in het Groen (Fight 4 Victory Breda) WOP
29 J-klasse - Annie Ras (Hemmers Gym) WOP vs Sammy Jo Hartemink (Team van Venrooij)
   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer