Dutch Engels  
   
21-12-2013 Breda
   
   
 

Middagprogramma

01 J-klasse - Ismet Cecik (Universal Gym) WOP vs Taha Akdeniz (Team Smits)
02 J-klasse - Marchel van Houten (Fight4Victory) vs Luc van Oijen (House of Boxing (WDO)
03 J-klasse - Qwinten Waas (Fight4Victory) vs Mustafa Yakut (Ling Ho) WDO
04 J-klasse - Amin el Bouchaouni (Universal Gym) WDO vs Boaz Laanen (House of Boxing)
05 J-klasse - Geneva in het Groen (Fight4Victory) WOP vs Joan van Oort (House of Boxing)
06 J-klasse - Anthony Walter (Fight4Victory) vs Emre Cekic (Universal Gym) WOP
07 J-klasse - Abdelilah el Bouchaouni (Universal Gym) vs Nicky Poppellaars (Budokai Breda) WOP
08 J-klasse - Emin Ayada (Fight4Victory) WOP vs Ilias Etoufahi (Universal Gym)
09 J-klasse - Yasmine Ayada (Fight4Victory) WOP vs Rafka Sastra (Team Alken)
10 J-klasse - Lotfi Ayoub (Universal Gym) vs Jop Willemse (Team Elite) WOP
11 J-klasse - Stefanie van de Poel (Fight4Victory) vs Kyara Creemers (Team Alken) WOP
12 J-klasse - Samir Kebli (Geeraets Gym) WOP vs Bilal Akdogan (Ling Ho)
13 J-klasse - Nino van Vught (Hemmers Gym) WOP vs Marco Lambriex (Demirci Gym)
14 J-klasse - Rienna Christiaansen (Fight4Victory) vs Julia Bon (House of Boxing) WOP

Avondprogramma

01 N-klasse - Daniel Dobrovinksi (Fight4Victory) vs Hakim Badi (Geeraets Gym) WKO
02 N-klasse - Mandy Vercoulen (Geeraets Gym) WDO vs Margot van de Pas (Budokai Breda)
03 N-klasse - Tommie Christiaansen (Fight4Victory) vs Giel Brummer (Superpro Bolnes) WOP
04 N-klasse - Mark Schoof (Geeraets Gym) vs Mahmut Caylak (Team Elite) Onbeslist
05 N-klasse - Kevin Verdaasdonk (Fight4Victory) vs Bram Zeller (Panthera Gym) WOP
06 N-klasse - Bas Brenders (Team 69) WTKO vs Anuar Lazaar (Universal Gym)
07 A-klasse - Chantal Glimmerveen (Team Furious) WTKO vs Salaysa van de Bos (KB Steenwijk)
08 N-klasse - Jordy Lichtenberg (Fight4Victory) vs Nik van de Sluys (House of Boxing) WOP
09 N-klasse - Isabel Ekelmans (Panthera Gym) vs Amber Both (Team Alken) WOP
10 MMA - Sientje Zimmerman (Team Elite) WGP vs Rida Zaghdoudi (Team Duncan)
11 N-klasse - Govanni Remeeus (Fight4Victory) vs Robin Hurkens (House of Boxing) WOP
12 C-klasse - Natascha van Dongen (Panthera Gym) vs Diona van de Horst (Team Kraus) WOP
13 N-klasse - Ibrahim Hajdukovic (Fight4Victory) WOP vs Erik Martens (Speijers Sports)
14 B-klasse - Said Kadray (Masters Gym) WOP vs Mourad Gallab (Muay Thai Delft)
15 C-klasse - Wim Lujkx (Fight4Victory) vs Mohamed el Hamine (Demirci Gym) WKO
16 A-klasse - Jerome Kock (ASK Fighter) vs Omar Baqi (Beast of the East) WOP
17 N-klasse - Denny van de Klundert (Fight4Victory) vs Abdel Alla (Demirci Gym) WOP
18 N-klasse - Tony Kuperus (House of Boxing) vs Robin Verwoert (Panthera Gym) WTKO
19 C-klasse - Jhon Brinkhorst (Demirci Gym) vs Sadeq Azizi (Quinn Gym) WOP
20 B-klasse - Qudrat Nasser (Quinn Gym) WTKO vs Hassan Hamydou (Forza Fit)
21 B-klasse - Tommie Dieckman (Hemmers Gym) WOP vs Ferdoon Magdad (Team Iron)
22 C-klasse - Nikki van Bezouw (Fight4Victory) vs Roos Borst (M-Sport) Onbeslist
23 MMA/PRO - Pieter Buist (Team Elite) WOP vs Twan van Buuren (Team Duncan)
24 A-klasse - Jernildo Kersout (Team Kersout) vs Peter Janssen (Team Kraus) WMED
25 A-klasse - Quincy Kerriadge (Team Iron) vs Melvin Wassing (Jego Gym) WOP
26 A-klasse - Yassin Baitar (Universal Gym) WOP vs Wail Karroumi (Team Furious)


   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer