Dutch Engels  
   
22-03-2014 Alphen aan de Rijn
   
   
 

Middagprogramma

J-klasse - Jayley Da Cruz (TB Alphen) WDO vs Berna Zekirija (MTC van Dams)
J-klasse - Jesse Dreef (Team Sahinbas) vs Abdelsamad Sbaa (Fightclub 070) WOP
J-klasse - Jayda Da Cruz (TB Alphen) WOP vs Kallista Florie (MTC van Dams)
J-klasse - Amine Alaoui Mrani (TB Alphen) WOP vs Gokdeniz Duru (Pitbull Gym)
J-klasse - Oualid Bensahal (Team Sahinbas) vs Joachim Smit (Team Ypenburg) WOP
J-klasse - Ivar Bok (TB Alphen) WDO vs Zanyar Yildiz (Pitbull Gym)
J-klasse - Younes Zaroual (Sportscenter 010) vs Jan Lobel (Team Ypenburg) Onbeslist
J-klasse - Ilias Emaangoun (TB Alphen) WOP vs Aironas Orlauskas (Team Brutal)

Avondprogramma

N-klasse - Jari Stolk (MT Delft) WTKO vs Ibrahim Talhaoui (Choukoud Gym)
N-klasse - Glody Muanda (Team Sahinbas) WKO vs Mert Kosuren (Team Brutal)
N-klasse - Jerrel van den Hengel (Hit Team) WKO vs Adil El Maknouzi (Choukoud Gym)
N-klasse - Jimmy van Kuyeren (Team de Jager) vs Zakaria el Kadouri (TB Den Haag) WOP
N-klasse - Peter de Bruin (Bodegraven Boxing Club) vs Hicham Boudouan (Fightclub 070) WOP
N-klasse - Sayed Ahamed Shahsafi (TB Alphen) WOP vs Lucasz Sztejka (TB Den Haag)
C-klasse - Yassine Fathi (Team Sahinbas) vs Misha Eradus (Sportscenter 010) Onbeslist
N-klasse - Cyrano Gefferie (Team de Jager) WOP vs Othman Elhajjouti (TB Den Haag)
N-klasse - Tom├Ęk Piatkowski (Subin Gym) vs Mounir el Baraka (TB Den Haag) WOP
N-klasse - Achraf Houssini (TB Alphen) WOP vs Thomas van Vliet (Team el Boulahiati)
C-klasse - Michael Metz (Team Bonte) vs Marius Maciulevicius (TB Den Haag) WOP
C-klasse - Luuk de Jong (Bodegraven Boxing Club) WOP vs Kevin dos Santos (Sportscenter 010)
C-klasse - Rick Swinkels (Dragon Gym) vs Remo Quarto (TB Den Haag) WKO
C-klasse - Thomas van Wetten (TB Alphen) WOP vs Badr Ferdaous (Sportscenter 010)
B-klasse - Ayoub Karbach (Sportscenter 010) vs Aslan Petronilla (Dragon Gym) WDISQ
B-klasse - Mario de Vogel (Bodegraven Boxing Club) vs Ilias Boukyoua (Sportscenter 010) WMED
B-klasse - Abdoul Fofana (Silent Dragon Bien) WTKO vs Marinus Boer ('t Oude Westen)
B-klasse - Nourdinne Emaangoun (TB Alphen) WOP vs Tarek Gallab (MT Delft)
A-klasse - Jan Julius Humme (Bodegraven Boxing Club) vs Redouan Laarkoubi (TB Den Haag) WTKO


   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer