Dutch Engels  
   
22-06-2013 Almelo
   
   
 

Jeugd programma

01 J-klasse - Vico de Groot (Scorpio Gym) vs Berkau Kuru (Team Lion) WOP
02 J-klasse - Shanti Arkaifie (Scorpio Gym) vs Bjorn Bernsen (Mejiro Gym Drenthe) WOP
03 J-klasse - Setrak Avanesov (Scorpio Gym) vs Dylan Peters (Team Luyken) WOP
04 J-klasse - Larissa Tabak (Mejiro Gym Drente) vs Priscilla Marsman (Sport Je Fit) WOP
05 J-klasse - Jordy van Oorschot (Scorpio Gym) vs Umer Hajjoubi (Team Luyken) WOP
06 J-klasse - Jamary Vogelenzang (Scorpio Gym) WRSC vs Gian-Luca Sanchez (MT Duisburg)
07 J-klasse - Ebbo Bos (Scorpio Gym) vs Xander Bernsen (Mejiro Gym Drenthe) WOP
08 J-klasse - Emiel Exel (Scorpio Gym) vs Jorden Werner (Team Luyken) WRSC
09 J-klasse - Jerome Veneman (Sports Art) vs Belen Yantaki (MT Duisburg) WOP
10 J-klasse - Tanisha Reichart (Scorpio Gym) vs Chayenne Kriekjes (MT Hoogeveen) WRSC
11 J-klasse - Yannick Veldhuis (Scorpio Gym) vs Nouh El-Bachiri (MT Dormund) WOP
12 J-klasse - Bram Buddingh (Scorpio Gym) vs Bennie Manga (Team Luyken) WRSC
13 J-klasse - Dominique Zgonec (MT Duisburg) vs Daniel Didik (MTB Goch) WDO
14 J-klasse - Naomi Sapoulete (Team Lion) WRSC vs Jaimee-Lee Spoor (Team Lamri)
15 J-klasse - Onur Beyaz (Scorpio Gym) vs Onurhan Turhan (Beast of the East) WOP
16 J-klasse - Prenilla Blom (Sports Art) vs Samantha Meulensteen (Team Lamri) WRSC
17 J-klasse - Atilla Karakayali (Scorpio Gym) vs Stef van Nistelrooij (KB Zutphen) WOP
18 J-klasse - Damanja Wijker (Sports Art) vs Alysica van de Peppel (Team Lamri) WOP

Avond programma

01 N-klasse - Canoo Sulayman (Scorpio Gym) vs Jordinio van de Peppel (Team Lamri) WTKO
02 N-klasse - Patrick Overmaat (Scorpio Gym) vs Robbie van Eck (Bully's Gym) WOP
03 N-klasse - Kai Bekhuis (Gideon's Gym) vs Rene Reffeling (MTB Goch) Onbeslist
04 N-klasse - Peter Peelen (Beast of the East) vs Martijn Scholten (Makoto Gym) WOP
05 C-klasse - Sabastiaan Stitselaar (Sports Art) vs Dennis Bruss (Garuda Gym) WOP
06 N-klasse - Rene Keizer (Scorpio Gym) vs Julien Looijsen (Mezieres Gym) WMED
07 J-klasse - Noel Jradi (K-1 Aerts Dojo) WOP vs Demi Corpeleijn (Garuda Gym)
08 N-klasse - Sandy Ijntema (Beast of the East) WOP vs Judith Koopmans (Meziers Gym)
09 N-klasse - Aidan Yaman (KB Arnhem) WOP vs Tayfun Bulut (Bully's Gym)
10 N-klasse - Yeantley Silie (Scorpio Gym) vs Lisano Berenos (Beast of the East) WOP
11 N-klasse - Remco Fokke (Sport Je Fit) vs Kenneth Leenders (Gym Vogel) WOP
12 N-klasse - Guus Arendsen (Team Luyken) WOP vs Willem Coppens (Mezieres Gym)
13 N-klasse - Chen Wei Mei (Scorpio Gym) WOP vs Joey Peereboom (KB Emsland)
14 N-klasse - Tom van de Wal (Scorpio Gym) WOP vs Bas Dijkman (Mezieres Gym)
15 N-klasse - Niek Prenger (Gideon's Gym) WKO vs Tolga Yilderim (Kb Zutphen)
16 C-klasse - Hasan Likoglu (K-1 Aerts Dojo) vs Winston Fernandes (Team Verhaegh)
17 N-klasse - Thomas Sapulette (Gideon's Gym) vs Ben van Brakel (Mezieres Gym) Onbeslist
18 N-klasse - Stefan van der Zwaag (Scorpio Gym) vs Kamil Piglowski (KB Emsland) WOP
19 C-klasse - Michal Jagodzic (Gideon's Gym) vs Dylan Mensink (KB Zupthen) WKO
20 C-klasse - Rhydel Vogelenzang (Scorpio Gym) WOP vs Safak Metin (KB Arnhem)
21 C-klasse - Fikret van den Doel (Team Lion) vs Marouane El Hani (K-1 Aerts Dojo) WOP
22 B-klasse - Ervin Wongsondimedjo (Bully's Gym) WTKO vs Benaissa Haddaoui (P.T.D.B)


   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer