Dutch Engels  
   
30-11-2013 Duisburg
   
   
 

01 J-klasse - Kelsey Bernard (Oosterbaan) WOP vs Lynn Kemper (Hoyers Gym)
02 J-klasse - Mehmet Yigit (Muay Thai Duisburg) WOP vs Jojo Tijan (Brothers Holland)
03 J-klasse - Julie Zgonec (Muay Thai Duisburg) vs Celina Sahin (BSK Ahlen) Onbeslist (demo)
04 J-klasse - Jaden van het Hof (Oosterbaan) vs Albert Maluszak (Su-Dai)
05 J-klasse - Fabienne Zgonek (Muay Thai Duisburg) WOP vs Naomi Slotta (Tosa Inu Lemgo)
06 J-klasse - Achraf el Gourari (Oosterbaan) WOP vs Dani Fens (Brothers Holland)
07 J-klasse - Burak Ilgin (Su-Dai) WOP vs Kadri Smaijli (No limit)
08 J-klasse - Karish Nugteren (Hoyers Gym) WOPGV vs Luna Geuens (Siam-Ni Belgien)
09 J-klasse - Gian-Luca Sanchez (Muay Thai Duisburg) WOP vs Mashal Triziwal (Hoyers Gym)
10 J-klasse - Xavier Somaroo (G-Force) vs Nassim Arghar (Team Xplosion) Onbeslist
11 J-klasse - Mehmet Yigit (Muay Thai Duisburg) vs Nico de Winter (Oosterbaan) Onbeslist
12 J-klasse - Jaden Vorstenbosch (Team Ypenburg) WOP vs Leon Ciczewski (BSK Ahlen)
13 J-klasse - Nerman Fetic (Muay Thai Duisburg) vs Dilano Schäfer (Jego Gym)
14 J-klasse - Jayton van de Pijl (Team Ypenburg) vs Jayden Entingh (Oosterbaan) WOP
15 J-klasse - Mirwais Triziwal (Hoyers Gym) WOP vs Kerim Gökmen Siam-Ni Belgien
16 J-klasse - Robin Avenia (Muay Thai Duisburg) WOP vs Jawed Jamail (MAC Belgien)
17 J-klasse - Aleyna Türkmen (Muay Thai Duisburg) vs Melina Ciczewski (BSK Ahlen)
18 J-klasse - Robin Raes (Hoyers Gym) vs Sam Martens(Jego Gym) WOP
19 J-klasse - Colin Sip (Ubeda) vs Berkkan Demir (Muay Thai Dortmund) WOP
20 J-klasse - Yasemin Sahin (BSK Ahlen) vs Michele Klamann (Energy Gym Leverkusen) WOP
21 J-klasse - Berat Ilhan (Muay Thai Duisburg) WOP vs Michael Pernot (MAC Belgien)
22 J-klasse - Brain van Dellen (Hoyers Gym) WTKO vs Yaser Al Rubai (Houlali Melle)
23 J-klasse - Vincenzo Schäfer (Jego Gym) WOP vs Marvin Chonich (Adrenalin Sport)
24 J-klasse - Lindsay Frannsen (Hoyers Gym) vs Nancy Wetteborm (Houlali Melle) WTKO
25 J-klasse - Belen Yantaki (Muay Thai Duisburg) vs Jan Kaffa (Team Ypenburg) WOP
26 J-klasse - Gina Hoogluth (MAC Belgien) WOPG vs Cassidy Broekhoff (Team Ubeda)
27 J-klasse - Ceylan Yigit (Muay Thai Duisburg) WOP vs Celina van Warmoeskerken (G-Force)
28 J-klasse - Alichan Khalilov (Su-Dai) WOP vs Tobias Bretzki (Bujin Gym Essen)
29 J-klasse - Gulen Gumul (Muay Thai Duisburg) vs Bo van den Ende (Siam-Ni Belgien) Onbeslist
30 J-klasse - Issam Benomar (Muay Thai Duisburg) vs Fred Tromp (Team Xplosion) Onbeslist
31 J-klasse - Lorenzo Kesarsing (Team Ypenburg) vs Sandro Eickenboom (Jego Gym) WOP
32 J-klasse - Selin Ilhan (Muay Thai Duisburg) vs Anne Kaminga (Hans Tauran) WOP
33 J-klasse - Scott Appeltands (MAC Belgien) vs Hamsah El Mallah (Houlali Melle) WOP
34 J-klasse - Antonella Dimic (Muay Thai Duisburg) WOP vs Lea Triphaus (Houlali Melle)
35 J-klasse - Aria Mahiani (Team Xplosion) WOP vs Nils Hammelmann (BSK Ahlen)
36 J-klasse - Adam Murtzaliyev (Su-Dai) WOPG vs Ilias Gaganelis (Adrenalin Sport)
37 J-klasse - Dennis Alimanovic (Muay Thai Duisburg) WOP vs Jesley Vorstenbosch (Team Ypenburg)
38 J-klasse - Luca Brünjes (Muay Thai Duisburg) vs Ali Sat (Siam-Ni Belgien) Onbeslist

   
  << TERUG
   
  Design by Weblimburg © Alle rechten voorbehouden aan WFCA "World Full Contact Association"     Disclaimer